תכנית חוסן לישראל לחיזוק המשפחות בעורף

פרויקט רחב היקף למענה בנושאים הבוערים למשפחות בישראל. בימים אלו נציע כלים ותמיכה לאתגרים העולים מהשטח בתקופה זו. 

מה יהיה שבוע הבא?
האם נצטרך לעזוב את הבית?

תוכנית חוסן לישראל - לחיזוק העורף הישראלי זקוקה לסיוע שלכם!

המלחמה בישראל משפיעה על כולנו

המלחמה שפרצה שינתה את חיינו בכל המובנים, הן מבחינת הביטחון הלאומי והן מבחינת הביטחון האישי. אירועי העבר הקרוב והאירועים העתידיים כוללים בתוכם חוסר וודאות ומתח שימשיכו ללוות אותנו כמדינה בחודשים הקרובים.

המלחמה פוגשת כל אזרח בישראל ולא רק את מערכת הביטחון. היא משפיע על ילדים ומבוגרים כאחד, על משפחות ועל היכולת שלנו כהורים לתפקד בזמן משבר. לצד הכאב הבלתי נתפס, תחושת חוסר הבטחון וחוסר הוודאות עלינו לנהוג בצורה מיטבית ככל הניתן. ככל שנתנהל טוב יותר עכשיו נצליח להוריד את עוצמת הפוסט טראומה אצלנו ואצל ילדנו לאחר המלחמה. על מנת לסייע להתנהלות מיטבית זו ,

 

אנו בחסדי לב , הקמנו פרויקט אשר ייתן מענה בנושאים הבוערים כעת לאזרחי ישראל.

מהחיילים בחזית והמשפחות שנפגעו,  דרך התושבים בקו האש, משפחות המגוייסים, עסקים ומקומות עבודה שאיבדו ממון רב והעורף הישראלי כולו. 

מאות אלפי משפחות איבדו את תחושת הבטחון בבת אחת.

המטרות שלנו

סיוע בהגברת החוסן הכלכלי והמנטלי של ישראל

הענקת כלים להתמודדות נפשית עם המלחמה והשלכותיה

תמיכה והכרת תודה לנשות המילואימניקים בהתמודדותן בעורף המלחמה.

כיצד נשיג אותן

לומדים חוסן

הרצאות סדנאות ופעילויות אונליין למתן כלים להתנהלות בהיבטים הכלכליים, המשפחתיים והזוגיים

קהילה מעצימה

הקמת קהילות דיגיטליות במטרה להיות מקום של למידה, התייעצות ותמיכה הדדיים

מוקירים את העורף

תמיכה והכרת תודה לבנות\בני זוג של המשרתים.ות במילואים בהתמודדותן.ם בעורף המלחמה

מי אנחנו?

חסדי לב הינה עמותה הפועלת כבר עשרים שנה במטרה לבנות חוסן כלכלי למשפחות בישראל. מודל העבודה של העמותה הינה התערבות הוליסטית המורכבת מתהליכים שונים ומקבילים המשפיעים על תהליכי קבלת ההחלטות של המשפחה ועל היכולת שלה לבנות חוסן פיננסי. הידע, הניסיון וההיכרות עם ליווי משפחות בתהליכי שינוי  מאפשרים לנו לפתח מענה מהיר ומותאם לתקופה מאתגרת זו.

 

מתוך הבנה של צורך עמוק במתן כלים למשפחות לעבור את החודשים הקרובים בתוך אי הוודאות והחרדה, ומתוך הבנה שככל שניתן יותר ידע, מיומנויות וכלים נצמצם את עומק הפגיעה ואת הפוסט טראומה של ילדים והורים אחרי המלחמה.

 

אנו  מבקשים לסייע למשפחות לעבור את התקופה בצורה מיטבית  

בעלי וותק בליווי משפחות

מומחים בבניית חוסן במצבים מאתגרים

צוות מקצועי, אמין ומחוייב

מאמינים במעטפת הוליסטית של מענים למצבים מאתגרים

מתוך אי הוודאות והחרדה המלווים את המדינה בזמן המלחמה, נרצה להעניק כלים ומיומנויות להתמודדות עמה, לאזרחים השוהים בעורף. ככל שנצליח לתת כלים רבים יותר, נסייע בצמצום הפגיעה ונמזער את פוסט הטראומה של ילדים ומבוגרים כאחד לאחר המלחמה. בתכנית זו נסייע למשפחות בישראל לעבור את אתגרי התקופה בצורה המיטבית.

רוצים לקחת חלק?

תרומה באמצעות אשראי

תרומה בהעברה בנקאית

חסדי לב

בנק הפועלים – 12

סניף 714 צפת

מספר חשבון 159060

לומדים חוסן

הרצאות סדנאות ופעילויות אונליין למתן כלים להתנהלות בהיבטים הכלכליים, המשפחתיים והזוגיים.

מיזם דיגיטלי לרכישת  כלים להתמודדות עם המצב המאתגר השורר במדינה.
התוכן יועבר באמצעות וובינרים עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, פודקסטים להאזנה חפשית והשתתפות בקהילות וואטסאפ ופייסבוק להתייעצות אונליין עם מומחים בנושאי המיזם. 

בין נושאי המיזם: זוגיות בשלט רחוק, שגרה משפחתית בחירום, סמכות הורית בעידן משבר, התנהלות כלכלית בחירום, התמודדות עם אובדן ימי עבודה ועוד. 

הצטרפו אלינו והגדילו את סך הכלים והיכולות שלכם.ן להתמודדות מיטבית עם המצב. מחכים לכם.


קהילה מעצימה

קהילות וואטסאפ ופייסבוק להתייעצות אונליין עם מומחים בנושאי המיזם.  


הקהילות יפתחו למשתתפי הסדנאות והוובינרים של המיזם. בקהילות אלו ינתן מענה אונליין לשאלות העולות מן השטח ביישום הנלמד,  לאתגרי התקופה וללמידת עמיתים. הקהילה תנוהל באמצעות אנשי מקצוע מן השורה הראשונה אשר יתנו מענה וידאגו לתקינות וחוקי קהילה מיטיבים עבורכם. 


הצטרפו אלינו והגדילו את סך הכלים והיכולות שלכם. להתמודדות מיטבית עם המצב. מחכים לכם.

מוקירים את העורף​

פרויקט תמיכה ועידוד בבנות ובני זוג של המשרתים.ות  במילואים. 

בנוסף להזמנה להשתתפות בוובינרים , בהרצאות ובסדנאות, בהאזנה לפודקסטים ובשותפות בקהילות הדיגטליות, יקבלו בנות ובני הזוג של המילואימניקים.יות  ערכה במיוחד בשבילן.ם.

הערכה תכיל מתנת עידוד להן.ם , מתנת עידוד לילדיהן.ם וכרטיס לסל קניות משפחתי. כרטיס הקניות הינו משמעותי ביותר עקב העדר יכולת לצאת לעבודה בתקופה זו ובשל כך אובדן הכנסה משמעותי.  חוסר היכולת לצאת לעבודה קיים בעיקר בישובים בהם אין\לא היו עד כה מסגרות לילדים עקב המצב הבטחוני. דבר זה מחייב את בן\בת הזוג  להשאר עם ילדי המשפחה ונוצר אובדן השתכרות משמעותי עקב כך.  

 בנות ובני  זוג של המשרתים במילואים – הצטרפו אלינו והגדילו את סך הכלים והיכולות שלכם.ן להתמודדות מיטבית עם המצב. מחכים לכם.

דילוג לתוכן